opel kadet

Blihet nga: gazi 05 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shitet dhe ndrrohet opel kadeti n gjendje shum t.mir regjistrim edhe 2 muj guma tmira me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim