Kerkoj nxems dhe drit te akrujmit drita 50w

Blihet nga: Xxx 26 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Ju lutem kush ka let shkruan sms ne kit numer 044713804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim