Kerkon nxems dhe drit 50w per akurajum

Blihet nga: XXX 27 Shk 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Ju lutem kush ka nxems dhe drit 50w shkruani sms ne kit numer 044713804 me thirr nuk jav qeli ju lutem urgjent me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim