Kerkoj Feĺlne 16she per golf 4 Nese Ka dikush me..

Blihet nga: rrusta 23 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnne kerkoj 16 coll lajmrohu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim