Jepet me qera

Blihet nga: Dema 16 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
ne drenas ne objektin afarist -banesor jepet me qera kati pare 100m katror (ish banka finca) dhe kati dyte (ish Myy caffe) 160 m katror. qmimi per te dyja 600 euro ne muaj. Pagesa mundesisht paraprakisht 6 muaj.
Objekti edhe mund te shitet -gjithsejt 680 meter katror. ose vetem lokalet afariste , kontakto me Demë Kurtaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim