Kerkoj Lop apo Mzat me pre

Blihet nga: xxxx 23 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kerkoj Lop apo mzat me pre, por ne kompenzim te nje Dhome gjumi te cilen e posedoj per shitje.Dhoma eshte shum pak e perdorur por shum e ruajtur prodhim dhe model ITALIAN e punuar nga materialet dru i kombinuar me mediapan dhe e ngjyrosur fabrikisht.Qmimi i dhomes eshte 600euro andaj kerkoj qe edhe nderrimi te jet rreth ketij qmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim