Nderroj iphone me nje qur dhe quran

Blihet nga: Armend Krasniqi 08 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
E ndrrroj iPhone 4 me nje qurana dhe nje qura qift dmth.
iPhone punon krejt vete kete tri pulat per dridheje dhe te zanit nuk I punojjj se tjeter krejt punon dhe garantoj dhe 40€ duhet me I shtu per ndrru
Kush osht Interesun fol ne viber +38649452433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim