Maqin per salveta

Blihet nga: Fatlum 13 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kerkoj nje maqin per prodhimin e salvetav (pallomav) 30×30 kontaktoni ne numrin 049 876552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim