Du me ble 1 televizor plazma me vleft 120EURO

Blihet nga: Eronit Plakiqi 22 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
kontakto ne viber +37744141593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim