KERKOJ HTC DESIRE A9191 PER PJES...

Blihet nga: xhema 08 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
kerkoj telefon HTC DESIRE A9191 per pjes nese ke telefon htc desire a9191 bane foto dhe dergomi fotot tregom qfar defekti ka dhe qmimin e fundit trwgoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim