Goma me bandash

Blihet nga: Mergim doberdolani 05 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jam i interesuar te blej goma per xhip suzuki samuraj me 5 bira si kjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim