Motor te njejtin siq shihet ne foto

Blihet nga: xxxx 19 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
blej nje motor te centralles se dyerve te vetures.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim