Kerkoj goma per bager

Blihet nga: Kastriot 30 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj goma per bager 15-5-55-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim