Blej banesë me marrëveshje, kësti mujor 550€-650€

Blihet nga: Bleri 06 Nën 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Blej banesë në Drenas, 75m2, një apo dy dhomëshe, me këste/ 65 muaj/këste.
Mundësia e këstit,
për pagesë mujore 500€ deri 650€.
Mund të kontaktojmë dhe bisedojmë më gjerësisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim