BLEJ LOKAL NE FERIZAJ ME QMIME REALE.

Blihet nga: Benjamin 13 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Blej Lokal ne Ferizaj me qmim real, perparesi lokalet e pershtatshme per fast food.
Contact vetem me e-mail per arsye se jam jasht vendit gati gjith kohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim