Blej kaproll

Blihet nga: blej 11 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
blej nje kaproll kush ka mundet me lajmru ne tel blej edhe 2 mashkull dhe femer kaproll origninal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim