Veze te pulave te detit

Blihet nga: Lirim Halimi 15 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Dua te blej veze te pulave te detit.Numri kontaktues 044274299 dhe ne e-mail limitina69@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim