Resraurant Sofra turke kerkon tri puntore

Blihet nga: restaurant sofra turke 07 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
Resraurant Sofra turke kerkon tri puntore qe din gjuhen turqe ose anglisht
Na nevoiten dy kamariere dhe nje recepcioniste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim