Blej PlayStation 2 ose cd original (memory kard)

Blihet nga: Albin 21 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej sony PlayStation 2 ose blej qip per sony 2 dhe cd blej kush eshte I interesun me shit na kontaktoni ne nr .044604460 ose edhe ne viber ne ket numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim