Blej Pjes te kompjutereve te prishura me kilogram

Blihet nga: Adhurim shabani 16 Dhj 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej Pjes te kompjuterave teprishura me kilogram. Te djegur te lagur ska rendesi. Mund te jen te shtepizave te mdhaja desktop ose llaptopeve
Qmimorja:
CPU (Procesora) 5 euro per Kilogram
Ram Memorje dhe Kartela grafike 3 Euro Per Kilogram
HDD (Hardisk) 0.5 euro per kilogram
Pllaka ame (motherboeard) 1 euro per kilogram

Per me shum info kontakto ne numrin e telefonit +37745441084 ne whats app viber ose me email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim