Kerkoj Pllak Asus P5q Se Plus

Blihet nga: asus 07 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kerkoj pllak asus p5q se plus that dmth pa procesor pa ram pa hdd me qmim te volitshem qofse ka donjeri net me lajmrohet ne hotmail dhe ma dergon ni foto pllakes dhe tregon per qmimin flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim