Blej Box Z3X per servisim te telefonav SAMSUNG

Blihet nga: Kenan 21 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kush ka box z3x per dekodimin dhe servisimin e telefonav samsung ska lidhje nese esht i perdor vetem net jet me kablla edhe full actiavt kujna nuk vyn net um lajmron jam i interesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim