Blej iPhone 6 qe eshte shume i rujtu

Blihet nga: Almir 01 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
blej iphone6 16gb porjo ngjyren goldetjeratngjyra ban mu kan po mu kan i rujtun dhe meqmimtearsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim