Iphone 5s ndrrim me 6

Blihet nga: No name 24 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Iphone 5s ndrrim me 6 .
Iphone im funksionon perfekt te gjitha ne rregull Full unlock ios 9.2 16 gb gray dhe gold pra posedoj 2 iphona.mund ti shihni ne foto.
foto jane origjinale

Kerkoj 2 Iphone 6 qe jane ne rregull pa probleme me icloud etj.
Shtoj pare nrm.

Mund te kontaktoni ne viber ne numrin:
45 595 872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim