iphone 6 dhe 6+ error 53

Blihet nga: izi 21 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej iphone 6 dhe 6+ me error 53
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim