Goma me fellne rrotkapne origjinale 195 65 15

Blihet nga: Goma 22 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne te hekurit jan te ardhura nga jasht me rrotkapne origjinale VW jan per golf 5 m+s continental te katertat te njejta195.65.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim