Kerkoj fellne BBS

Blihet nga: Bbs 17 Jan 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj fellne BBS sikur n foto qmimi sipas marrveshjes .

Viber.
0037745900611
Whatsapp.😉
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim