KEL SH.A. -FTESË PUBLIKE PËR TENDER ~

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Korporata Energjetike Elektrike Sha 19 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kompania Energjtike Elektrika Sh.A. Ferizaj, fton subjektet e interesuar të paraqesin ofertat për: Blerjen e 2 AutoMajeteve*
1. Kamion me korpe me peshe ngritese 1,000 Kg.
2.Kamion me krane me pesh ngritese deri 3,000 Kg.

- Palët e interesuara Dokumentin e tenderit mund ta sharkoni ne likun me posht: https://www.facebook.com/groups/KELElektrika/
dhe pas plotesimit te tij duhet te dergoni permes në njëren nga e-majl adresave me poshte:
kontak
kel-energy@outlook.com
kel-elektrika@live.com
elektrikaa@hotmail.com

www.elektrika.webs.com
Na gjnei edhe ne 2 FAQET ZYRTARE facebook
https://www.facebook.com/KEL.KorporataEnergjetikeElektrika.Sh.A/

https://www.facebook.com/KompaniaEnergjetikeElektrika.Sh.A/
Profili ne fb
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010149348986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim