Blej Mercedes 13-17 ose 13-20

Blihet nga: Jeton 17 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Jam i interesuar te Blej Merercedes 13-17 ose 13-20

Kush do qe ka te me dergoj foto ne Viber ne kete Nr:

044 854 611
+377 44 854 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim