Blejm eskavator lugngarkuse pirungritsa per pjes

Blihet nga: K&Dhydraulic service 13 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blejm te gjitha mjetet e renda me defekte per pjes punojm ne hydraulik dhe mekanik ne eskavator ngarkus velushka greder valak etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim