cilinder te kabines per iveco 440E47T

Blihet nga: naser 28 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
e blej ket cilinder qe esht ne foto.
nese keni thirr ne ket numer edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim