Blej vetura te aksidentuara qe nuk i perdorni

Blihet nga: Instruktori 13 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej vetura te aksidentuara dhe te paregjistruara qe nuk i perdorni,,,!
Ju lutem dergoni fotot e vetures ne viber....+37744206086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim