Blejm vetura të Aksidentume

Blihet nga: Agon 18 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blejm vetura te Aksidentume dhe bëjmë rregullimin e mekanizmav të sajllav t'gjamav Dhe shesim gjama per qfar do lloj tvetures deri 2015 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim