FIAT ALFA ROMEO LANCIA per pjese

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Leon-Trade 03 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej veturat te tipit fiat, alfa romeo, dhe lancia , per pjese , me rexhistrim te skaduar, te qlajmruara, te aksidentuara, etj , blej me qmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim