Vetura te aksidentuara dhe qe nuk i perdorni

Blihet nga: Audi 01 Maj 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej vetura te aksidentuara dhe qe nuk i perdorni,,,,mundesisht kontakttoni me viber...
+37744206086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim