Blej golf 4

Blihet nga: Gezim 21 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej golf 4 1.9 dizell me targa te huaja. Perparsi kan veturat nga zvicrra dhe me kuk !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim