Krejt Llojet E veturave T Aksident Defekt etj

Blihet nga: ZHUTI 25 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blejm vetura Rks Me denim pa dogan anglez dhe defekt te aksidentuara veturat duhet ken dukumente origjinalen dhe libreza veturat mund te jen BMW 320. 318 .316.530 730. KONTAKTO TE ZHUTI Viber+38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim