blej vetur me kompenzim me material ndertimor

Blihet nga: agron 25 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej vetur me kompenzim posedoj material per ndertim si dhe per izolim dhe dritare të plastikes te interesuarit të lajmerohen ne numrin e telefonit ose viber 0037745589494
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim