Rregullator amperazhi per co2

Blihet nga: Burhan 06 Dhj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
kam nevoje vetem te marr nje informacion per nje aparat co2 TECNIKA3 TX 260A,i prodhimit gjerman.
Problemi eshte se mu ka prish rregullatori i amperazhes,kerkesa ime eshte qe nese ka ndokush prej jush aparat te llojit te njejte ose ka kete pjese te me kontaktoje.
Ne foto keni pjesen e prishur dhe aparatin e saldimit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim