Kerkoj këtë pllakë

Blihet nga: Loni 28 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kërkoj plakën për frigorifer modelin e kini në foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim