Kërkoj kamin

Blihet nga: Njazi 21 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kerkoj kamin me qmim të volitshëm edhe nëse esht i përdorur vetëm të jet në gjendje të rregullt

Ju lutem informoni per mes E-mailit me numer tel. Dhe me foto kamini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim