Kalda ose kamin me pelet per nxemje qendrore

Blihet nga: Hysen 26 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Blej Kalda ose kamin me pelet per nxemje qendrore nga 24 KW deri 30 KW te perdorur apo te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim