Qeni Humbur

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Lulzim Bytyqi 03 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni ka humbur para 4jave,afer ferizaji.
Gjinija mashkull.
Aj qe gjen kete qen le te lajmrohet ne nr.044 155 221-dhe merr shperblim prej 50euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim