Fito 500 mb falas

Blihet nga: ipko 21 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Fito 500 mb falas duke derguar sms ne 50900 me tekst H3M6A, kjo vlen per numrat IPKO dhe personat e moshuar mbi 45 vjeq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim