Banese ne Ferizaj

Blihet nga: Meli 15 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej banes ne ferizaj deri 74 m2 mundesisht me 2 dhoma te gjumit kuzhin dhe sallon Kati I 1 ose 2 qmimi 30.000 deri ne 33.000 euro pagesa bohet me para kesh dhe ne monent qe te bohet kontrata te noteri .
te jet kah qendra e qytetit ose kah rruga e gjilanit per informata ma te hollsishme lajmronu ne Keta nr te tel 044-643-370 ose ne viber 049179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim