Blej Banese ne Lagje te Re

Blihet nga: Banesa 28 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej banese me tri dhoma te fjetjes + salon dhe kuzhine ne Ferizaj ,lagje te re, kati i 2-te deri max ne katin e 5-te. Ju qe keni banese per shitje ne kete pjese te qytetit ju lutem me kontaktoni permes email-it.Shume flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim