Blej banes 3 apo 4 dhomshe ne ferizaj

Blihet nga: halit 04 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
jam i interesuar per banes ne ferizaj 3 ose 4 dhomshe 90 m2 deri ne 120 m2 kati 2 deri ne katin e 5 te jet e gatsheme ose mbrenda nje kohe te shkurt te jet e gatsheme me flet poseduse gjdo gje qekerkohet nga katastari.pagesa me para te gatsheme euro mund te kontaktoni ne te njenjtin numer edhe me viber 0046724249451 kerkesa ime esht te mos ket ndertes shum afer nga ana e dritarev dhe me rendesi esht te ket pamjee te hapur dhe projekti te mos ket shumlabirintha (kthesa) me respekt h.s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim