Garsonjerke 30 m2 deri 35 m2

Blihet nga: MELI 12 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
blej gorsinjerk ne ferizaj 30-35 m2 ne ferizaj me pare te gateshme te interesunit le te lajmrohen ne keta nr te tel 044-643-370 : 045-858-078 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim