Kerkoj Shtepi,Banesa Moderne per Nderkombetar

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 08 Shk 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kerkoj Shtepi,Banesa Moderne per Nderkombetar te mobiluara dhe te gatshme per banim,banesa apo shtepia duhet patjeter te kete minimumi dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine ,banjo,terase,eshte e preferuar qe te kete dhe garazh te sajin.
Banesa apo Shtepia kerkohet per nje kontrate afatgjate me 2 vite mininimumi.

Kontakti:
Per informata me te hollesishme, ju lutem kontaktoni Agjensionin e Patundshemrise "Komfort" ne Ferizaj. Tel(viber) +37744661785 & 049503513 ose ne e-mail adresen: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim