Kerkoi shtepi

Blihet nga: denis 29 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
kerkoi shtepi te vogel edhe me qen shum e vjeter ska lidhje vetem me qen ne ferizai dhe qmimi me qen deri 30 mij euro e paguj me pare kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim